Yeni Çıkan 2 Muhteşem Mobil Oyun

Yeni Çıkan 2 Muhteşem Mobil Oyun

Android ve iOS işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Play Store ve App Store’da öne çıkan oyunları sizler için önermeye devam ediyoruz. Haftanın Mobil Oyunları ile siz değerli okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Haftanın en iyi mobil oyunları 29 Temmuz listemizle yeni çıkan mobil oyunlar aşağıda sırasıyla belirtilmiştir.

Asphalt 9 Oyunu

Gameloft’un sevilen yarış oyunu serisi Asphalt’a yeni bir oyun eklendi. Asphalt 9: Legends bugün iOS ve Android platformları için çıkışını gerçekleştirdi. İşte Asphalt 9 hakkındaki tüm detaylar!

50’den fazla otomobili bünyesinde barındıracak olan Asphalt 9, HDR gibi güncel ekran teknolojilerini de destekliyor. Yeni pistlerin de bulunduğu oyunda Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur otomobil üreticilerin lisanslı araçları da bulunuyor.

 

Alto’s Odyssey Oyunu

Alto’s Odyssey oyunuyla Alto ve arkadaşlarının yolculuk macerası kaldığı yerden devam ediyor. Yine yol boyunca farklı mekanlardan geçecek ilginç anlara tanıklık edeceğiz. Tek bir dokunuşla tüm oyun boyunca karakteri kontrol edecek ve devam komboları yapabileceğiz.