Süper Lig`de Şampiyonluk oranları güncellendi .

İddaa Risk Yönetimi Süper Lig`de Şampiyonluk oranları güncellendi .

Takımlara Göre Şampiyonluk oranları şöyle açıklandı ;

2.60 – Galatasaray
3.25 – Fenerbahçe
3.75 – Başakşehir
4.00 – Beşiktaş
35.00 – Göztepe
35.00 – Trabzonspor
35.00 – Kayserispor
300 – Bursaspor
300 – Sivasspor

 

41 Comments on “Süper Lig`de Şampiyonluk oranları güncellendi .”

  1. Erzurum merkezden ben mehmet. güzel ve faydalı bir haber olmuş . alıştık artık bu haberlere , sürekli aynı gündem benzer yazılar. Kullanılan slogan hertarafa çekilebilen birşey olmasına karşın Her insan burada iyi bir haberin olduğunu çok rahat anlayabilir. tüm kadroyu saymışlar neredeyse belkide saymışlardır bu habere bakarak neyin ne olduğunu rahatça anlayabilir. güzel ve anlamlı haberler yayınlıyorsunuz , teşekkür ediyorum. yerel haber sitelerini çok beğeniyorum , çünkü karışık siteler gibi beynimizi yormuyor. trabzonspor a sürekli olarak başarılar diliyorum . trabzonspor benim gönlümdeki tek futbol takımıdır. trabzonspor`u çoook seviyorum.. 18-01-2018 13:42:00

  2. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  3. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  4. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir