Şota’dan Trabzonspor Açıklaması

Şota Arveladze’nin Trabzonspor ve Medipol Başakşehir açıklamaları

TRT Spor’a konuşan Şota Arveladze, Trabzonspor‘un kalıcı başarıya ulaşabilmesi için istikrara ihtiyacı olduğunu ve şampiyonluk yarısında Medipol Başakşehir’i önde gördüğünü söyledi.

Trabzonspor’u eleştiren Şota açıklamasında, “İlk devreye kötü başladıktan sonra hoca ve yönetim değiştirmek, 13. değil de 5. olalım demekle güzel iş yapılmıyor. Bu balon mutlaka patlar. Medipol Başakşehir çok iyi oynuyor. Güzel bir düzen yapıldı. Adım adım gidiyor. Maalesef Trabzonspor bu yarışta güçlü deği ama ikinci yarı iyi bir çıkış yakalanırsa onların arasına girebilir” ifadelerini kullandı.

13 Comments on “Şota’dan Trabzonspor Açıklaması”

  1. güzel ve faydalı bir haber olmuş . alıştık artık bu haberlere , sürekli aynı gündem benzer yazılar. Kullanılan slogan hertarafa çekilebilen birşey olmasına karşın Her insan burada iyi bir haberin olduğunu çok rahat anlayabilir. tüm kadroyu saymışlar neredeyse belkide saymışlardır bu habere bakarak neyin ne olduğunu rahatça anlayabilir. güzel ve anlamlı haberler yayınlıyorsunuz , teşekkür ediyorum. yerel haber sitelerini çok beğeniyorum , çünkü karışık siteler gibi beynimizi yormuyor. trabzonspor a sürekli olarak başarılar diliyorum . trabzonspor benim gönlümdeki tek futbol takımıdır. trabzonspor`u çoook seviyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir