Novak Transferi bitti! Yarın geliyor .

Trabsonspor`un Yeni Transferi Filip Novak 

Emmanuel Mas’ı Boca Juniors’a sattıktan sonra sol bek arayışlarına başlayan Trabzonspor, Filip Novak ile anlaşmaya vardı. Çek sol bekin yarın Türkiye’ye geleceği öğrenildi.
Sol bek arayışlarına devam eden Trabzonspor Çek milli oyuncu Filip Novak ile her konuda anlaşmaya vardı. Bir süredir devam eden transfer görüşmelerinde mutlu sona ulaşan Trabzonspor’un oyuncu ile yarın resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Danimarka’nın FC Midtjylland takımında forma giyen 27 yaşındaki oyuncunun Perşembe günü Trabzon’a gelerek sağlık kontrolünden geçeceği öğrenildi .

Filip Novak Trabzonspor `da

 

17 Comments on “Novak Transferi bitti! Yarın geliyor .”

  1. Kilis merkezden ben yavuz. güzel ve faydalı bir haber olmuş . alıştık artık bu haberlere , sürekli aynı gündem benzer yazılar. . 18-01-2018 13:04:33

  2. Kütahya merkezden ben adem. güzel ve faydalı bir haber olmuş . alıştık artık bu haberlere , sürekli aynı gündem benzer yazılar. Kullanılan slogan hertarafa çekilebilen birşey olmasına karşın Her insan burada iyi bir haberin olduğunu çok rahat anlayabilir. tüm kadroyu saymışlar neredeyse belkide saymışlardır bu habere bakarak neyin ne olduğunu rahatça anlayabilir. güzel ve anlamlı haberler yayınlıyorsunuz , teşekkür ediyorum. yerel haber sitelerini çok beğeniyorum , çünkü karışık siteler gibi beynimizi yormuyor. trabzonspor a sürekli olarak başarılar diliyorum . trabzonspor benim gönlümdeki tek futbol takımıdır. trabzonspor`u çoook seviyorum.. 18-01-2018 13:38:03

  3. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  4. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir