Acil transfer gerekiyor .

ACİL OLARAK TRANSFER YAPMALIYIZ
Emmanuel Mas’ın gönderilmesinin ardından kadroya sol bek takviyesi yapamadıklarını belirten Çalımbay, transfer isyanında bulundu ve ”Trabzonspor olarak bizim bir sol beki ne olursa olsun artık bitirmemiz gerekiyordu. Sol bek alalım diye çok üstünde durduk ama maalesef yetiştiremedik. İnşallah bir an önce 1-2 transferi yapmamız gerekiyor acil olarak, bu maç da gösterdi” sözlerini kullandı.

Sakatlığı nedeniyle Konyaspor maçında yer alamayan Burak Yılmaz’ı da çok aradıklarını aktaran Çalımbay, ”Belki Burak Yılmaz’ın olmaması bizim için dezavantaj oldu, ona uygun pozisyonlar vardı ama bizim gol yemememiz gerekiyordu” diye konuştu .

38 Comments on “Acil transfer gerekiyor .”

  1. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  2. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  3. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  4. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

  5. güzel ve faydalı bir haber olmuş . süpermiş 🙂 güzel haber trabzonspor olay61 şaşırmadım sende okudunmu nerelerdesin bende okudum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir